Contactgegevens

Koninklijke Hibin
HNK Ede Horapark
Bennekomseweg 41-43
6717 LL Ede

Route
HNK Ede ligt slechts 4 minuten rijden van de A12 en 10 minuten lopen van station Ede-Wageningen.

HNK Ede ligt dicht aan de A12 (naar Amersfoort en Arnhem) en dichtbij de A30 (naar Amersfoort). Neem afslag 24 (Ede-Wageningen) op de A12 en vervolgens de Frans Halslaan en Zandlaan naar de Bennekomseweg. VOLG DE BORDEN HORAPARK. Ga op de rotonde rechtdoor naar de Horalaan, neem de eerste straat linksaf en rijd het Horapark op. Volg de weg en houd links aan. U kunt parkeren op eigen terrein.

info@hibin.nl
tel.: 088-442 46 00

Contactpersonen Hibin

Hedy van Opzeeland (directeur) - h.van.opzeeland@hibin.nl - 06-1375 9619

Ghislaine Hoenderboom (Pogrammamanager Professionaliseren) - g.hoenderboom@hibin.nl - 06-5148 5338

Ad Blokker (Programmamanager Maatschappelijke opgaven) - a.blokker@hibin.nl - 06-5155 5390

Marc Donckers (Programmamanager Werkgeverschap) - m.donckers@hibin.nl - 06-8322 2350

Steven van de Cruijs (communicatiemanager) - s.van.de.cruijs@hibin.nl - 06-8201 2898

Peter van Heijgen (adviseur Netwerk van de Bouwtoelevering) - p.van.heijgen@hibin.nl - 06-5349 1146