Ervaringen
Ervaring Het ontwikkelgesprek
Deelnemer: Claudia Maenhout van Bleijenbergh-Fassaert B.V.
“Ik vond het een groot voordeel dat ik de opleiding kon doen in mijn eigen tijd, wanneer je de rust hebt om er aan te werken.”
Claudia Maenhout volgde de opleiding vanuit de behoefte om aan haar ontwikkeling te werken en niet direct omdat er vanuit haar functie behoefte aan was. Ze had nog niet eerder een opleiding via Hibin gedaan maar is te spreken over deze opleiding. Dat het in de vorm van e-learning was, sprak haar erg aan. "Ik vond het een groot voordeel dat ik het kon doen in mijn eigen tijd, wanneer je de rust hebt om er aan te werken.”
Ze maakte daarbij wel de kanttekening dat de vrijheid die een opleiding in de vorm van e-learning je biedt, bij je moet passen.
"Wat ik goed vind aan de opleiding die ik volgde, is dat je gestimuleerd wordt om alles zelf op te zoeken. Daardoor krijg je veel informatie en leer je nog meer dan wat er in de cursus aan bod komt.”
De cursus voldeed helemaal aan haar verwachtingen en ze kan zich voorstellen dat het voor grote bedrijven interessant kan zijn voor een heel HR-team of leidinggevenden.